طرح درآمد بیش از فروش

لاماسو به پاس قدردانی و حمایت از همراهی شما همراهان هتلی عزیز خود در شرایط فعلی، طرح تشویقی درآمد بیش از فروش خود را راه‌اندازی کرده‌است. در این طرح چهارماهه، لاماسو به هتل‌های همراه خود، براساس تراکنش‌های انجام‌شده ایشان از بستر خدمات رزرواسیون برخط هتلی لاماسو، در سررسیدهای ماهیانه 2.0% اضافه بر فروش هتل را به هتل پرداخت خواهد کرد. فرایند کلی این طرح بدین شرح است:

  • در این طرح، لاماسو برای هتل‌هایی که فرایند تسویه‌حساب خود (اعتباری یا نقدی) با آژانس‌های متصل به لاماسو را، از طریق زیرساخت خدمات تسویه‌حساب لاماسو، که از بستر بانکداری و کیف پول‌های بانک پاسارگاد قدرت می‌گیرد، انجام دهند، برای هر رزرو انجام‌شده، 2.0% از هزینه رزرو را در قالب این طرح تشویقی به هتل پرداخت خواهد کرد. گفتنی است تمامی آژانس‌هایی که از خدمات لاماسو استفاده می‌کنند هم‌اکنون از این امکان بهره‌مند هستند تا به صورت آنلاین و با چند کلیک ساده، پرداخت هزینه رزرو‌های ثبت شده از طریق لاماسو را پرداخت نمایند. این امکان هم برای رزروهای ثبت شده به صورت اعتباری و هم به صورت نقدی فراهم شده است.
  • رویه محاسبه و پرداخت مبلغ اضافه بر فروش، بدین شکل است که رزروهای انجام‌شده برروی هتل از بستر لاماسو، که هتل فرایند تسویه‌حساب آن رزروها با آژانس‌ها را از طریق زیرساخت خدمات تسویه‌حساب لاماسو انجام دهد، در بازه‌های یک‌ماهه از زمان آغاز طرح، محاسبه شده و در انتهای هر بازه یک‌ماهه از شروع طرح، لاماسو 2.0% این مبلغ از جانب خود به هتل پرداخت خواهد کرد. به‌طور مثال، اگر در یک ماه، هتل 800 میلیون تومان تسویه‌حساب رزروهای انجام‌شده خود با آژانس‌ها را از بستر لاماسو انجام دهد، در انتهای این ماه، لاماسو 16 میلیون تومان از حساب خود به هتل واریز خواهد کرد.
  • زمان شروع طرح، 15 آبان ماه 1399، و زمان اتمام آن 15 اسفند 1399 خواهد بود.
 

این طرح، که با نام درآمد بیش از فروش لاماسو شناخته می‌شود، برای مدت 4 ماه از زمان شروع طرح برای هتل فعال خواهد شد تا لاماسو، در گامی هرچند ناچیز، قدردان همراهی شما همراه عزیز باشد. امید است در کنار یکدیگر، از شرایط سخت کنونی، گذر کنیم.

پخش ویدیو