سامانه مدیریت کانال‌های فروش هتل و آژانس

سامانه مدیریت کانال‌های فروش هتلی

ابزاری است که به رزرواسیون هتل این امکان را می‌دهد تا اطلاعات اتاق ‌(قیمت و ظرفیت) را به صورت آنلاین برای کانال‌های فروش نمایش دهد و در صورت ثبت هر رزرو دیتای موجودی اتاق به صورت یکپارچه در کانال‌های فروش به روزرسانی می‌گردد. استفاده از این سرویس اتصال به طیف وسیعی از آژانس‌های مسافرتی مطرح ایران را فراهم می‌کند، که این امر باعث افزایش رزرو اتاق‌های هتل می‌شود.

به کمک مدیریت کانال‌های فروش، مدیران هتل می توانند درصد اشغال هتل خود را به بهترین حالت ممکن برسانند. در واقع مدیریت کانال‌ فروش هتل می‌تواند ظرفیت هتل برای رزرو بیش‌تر و در ادامه به ‌حداکثر رساندن سود، افزایش دهد

سامانه مدیریت کانال‌های فروش آژانسی

ابزاری است که به آژانس‌های مسافرتی این امکان را می‌دهد تا اطلاعات اتاق ‌(قیمت و ظرفیت) را به صورت آنلاین دریافت کنند و از طریق وبسایت آژانس و یا پنل کاربری، اتاق مورد نظر خود را رزرو نماید.

استفاده از این سرویس دسترسی آژانس مسافرتی به طیف وسیعی از هتل‌ها و اتاق‌های قابل رزرو که همگی به صورت آنلاین و به‌روز هستند فراهم می‌کند.

اتصال به نرم افزار هتل‌داری

سامانه مدیریت کانال‌های فروش قابلیت اتصال به نرم افزارهای هتل‌داری دارد.

امکانات متنوع مالی

با سرویس مالی لاماسو (لاپی) بستری آسوده و ایمنی متناسب با نوع قرارداد ( اعتباری، نقدی) ما بین هتل و آژانس مسافرتی امکان پذیر است.

تسهیل فرآیند رزرواسیون

این سرویس باعث تسهیل فرآیند رزرواسیون شده و تمامی رزروهای صورت گرفته از کانال‌های قروش مختلف را مدیریت و سامان‌دهی می‌کند.

صرفه‌جویی در هزینه‌ها در عین کاهش خطا

به کمک این سرویس به طور مستقیم در زمان نیروهای بخش رزرواسیون صرفه جویی می کند و باعث کاهش خطای انسانی می‌گردد

مدیریت و افزایش فروش

به کمک این سامانه، کانال‌های فروش تان را مدیریت می‌کنید و بهینه ترین کانال‌های فروشی که منجر به افزایش درآمد هتل می‌شود را شناسایی می٬کنید.

هوش تجاری

استفاده مستمر از مدیریت کانال‌های فروش باعث ثبت اطلاعات فروش دقیق و منحصربفردی می‌گردد که با کمک تحلیل داده‌ای که لاماسو گزارشات هوش تجاری فوق العاده ای را در اختیار مدیران هتل قرار می‌هد.

تعدادی از آژانس‌های متصل به لاماسو

آژانس علی‌بابا
آژانس اقامت24
آژانس مارکوپولو
آژانس فلایتیو

تعدادی از هتل های متصل به لاماسو

گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی
گروه هتل های پارسیان
گروه هتل‌های اسپیناس
هتل مجلل درویشی

کافیه که به لاماسو متصل شی

شبکه بزرگ لاماسو با بیش از ۲۵۰ هتل و ۱۱ آژانس مسافرتی مطرح کشور

فرم درخواست اتصال به سامانه مدیریت کانال‌های فروش